Mağazadan Teslimat

Mağazadan Teslimat

Mağazadan teslimat seçeneği www.seninolsun.com sitesinde yer alan ürünlerde geçerli olmakla beraber İstiklal Mah. Abdullah Gül Bulvarı No:165/B Atakum / SAMSUN adresindeki mağazamızdan teslim edilebilmektedir.

Kredi kartıyla ya da Havale/EFT yöntemiyle ödeme işlemini online olarak yapıp mağazamızdan siparişinizi teslim alabilir veya direkt olarak sitemiz üzerinden siparişinizi onaylayıp mağazamızdan ödemenizi yapabilirsiniz.

  • Seçeceğiniz sipariş, mesai saatlerimiz içerisinde 2 ila 5 saat arasında mağazamızda hazırlanabilmektedir.
  • 2 iş günü içerisinde teslim alınmayan siparişler sistemimiz tarafından otomatik olarak iptal edilmektedir. Siparişinizi almak için gecikeceğinizi düşündüğünüz durumlarda 0850 425 24 24 numaralı telefonumuzdan bizlere durumu bildirebilirsiniz.
  • Kupon kodlarınızı, hediye çeklerinizi de yine mağazamıza gelerek görevli arkadaşlara ulaştırdığınız taktirde kullanabilirsiniz.
  • Mağazamıza geldikten sonra kimlik ibrazını yapmanız gerekmektedir. Sizin yerinize başkasının siparişinizi almasını istiyorsanız gelecek kişide sipariş numaranız ve sizin kimliğinizin olması gerekmektedir.
  • Tüm sipariş takibini Siparişlerim bölümünde görebilirsiniz. Ayrıca tarafınıza belirttiğiniz e-posta adresinden de bilgilendirme mailleri atıyoruz.

Mağazamızdaki ürünleri canlı görüp ayrıca aldığınız ürünlerle ilgili farklı kombin fikirleriyle de mükemmel kombinler oluşturma fırsatını da yakalayabilirsiniz.

Son Güncellenme: 24 Ocak 2021