Sepetinize 50.00 ₺tutarında ürün ekleyin ücretsiz kargo hakkını kazanın!
Sepetim
(0 ürün)
KAPAT X
SEPETİM

Alışveriş sepetiniz boş...

İptal ve İade Koşulları

İptal ve İade Şartları

Firmamızdan aldığınız ürünleri teslimat tarihini takip eden 14 gün içerisinde değişim için gönderebilirsiniz. Ürün kaynaklı bir değişim söz konusu olduğunda (defolu, görseldekiyle bire bir aynı olmayan, faturası olmayan vs.) kargo ücreti tarafımıza aittir. Tüketici kaynaklı sorunlarda ise kargo masrafları müşteriye aittir. Belirtilen sürenin aşılması durumunda değişim işlemleri gerçekleşmemektedir.

Değişim süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış, yeniden satışı mümkün olmayan ya da hasar görmüş ürünlerin değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Değişimleriniz www.seninolsun.com ‘un değişim birimi tarafından incelendikten sonra sizlere geri bildirim yapılarak süreç başlayacaktır. Sitemizden alınan ürünlerde ücret iadesi bulunmayıp, sadece değişim kabul edilmektedir. Değişim işlemleri için 0850 425 24 24 numaralı hattan bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Hijyen kuralları gereğince hijyenikliğini yitirebilecek ürünler için değişim yapılamamaktadır. (Takı, kolye, şapka, bere gibi) Ayrıca lazer kesim ahşap ürünlerimizde kesinlikle değişim ve iade yapılamamaktadır.

Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden www.seninolsun.com sorumlu olmamaktadır. Ayrıntılı bilgi için 0850 425 24 24 Müşteri Destek Hizmetlerini arayabilir, 0850 425 24 24 numaralı WhatsApp adresimizden ulaşabilir, seninolsuncom kullanıcı adlı instagram adresimizden ulaşabilir veya İletisim Bölümünden info@seninolsun.com dan E-mail ile bilgi talep edebilirsiniz.

Ürün Değişim Aşamaları Hakkında

  - Ürün(ler) etiketi sökülmemiş, orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle bizlere gönderilmelidir.

  - Ürünlerin satış faturasıyla beraber gönderilmesi zorunludur. Faturasız olarak gönderilen ürünlerin ürün değişimi yapılamamaktadır.

Kargo ücretinin size ait olduğu durumlarda;

Değiştirmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte faturanızın asıl nüshasının arkasına; değişim nedeni, isim/soy isim yazılarak herhangibir kargo firmasıyla İstiklal Mah. Abdullah Gül Bulvarı No:165/B Atakum / SAMSUN adresimize göndermeniz gerekmektedir.

Kargo ücretinin tarafımıza ait olduğu durumlarda;

Değiştirmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte faturanızın asıl nüshasının arkasına; değişim nedeni, isim/soy isim yazılarak anlaşmalı olduğumuz kargo firmasıyla İstiklal Mah. Abdullah Gül Bulvarı No:165/B Atakum / SAMSUN adresimize göndermeniz gerekmektedir. Ürün elimize ulaştıktan sonra talep edilen yeni ürün karşı ödemeli olarak tarafınıza gönderilmektedir.

  • Satın aldığım ürün(ler) için renk değişimi yapabilir miyim?

Beden/renk değişimi işlemi stoklarda bulunması durumunda yapılabilmektedir. Satın almış olduğunuz ürünün varyasyonlarını ve istediğiniz renklerini stoklarda kontrol etmesi için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz. Stoklarda; eğer talep ettiğiniz ürünün renk/beden seçenekleri mevcut değilse farklı bir ürün tercih edebilirsiniz.

  • Satın aldığım ürün(ler) kusurlu ne yapmalıyım?

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak stoklarda bulunması durumunda ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır.

  • Aldığım ürün hatalı veya yanlış geldiğinde ne yapmalıyım?

Firmamızdan kaynaklanan yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk vb. gönderimleri, kullanmadan, yeniden satışı mümkün olan ürünün size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde www.seninolsun.com veya Müşteri Hizmetleri 0850 425 24 24 ile irtibata geçebilirsiniz. Bu sürenin dışında herhangi bir şekilde ürünlerinizin değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.

  • Ürünü değişime gönderdim; ancak kargo takip numarasını hatırlamıyorum. Ne yapmalıyım?

Kargo takip numarası, değişime gönderdiğiniz ürünü belgelemek için gerekli olup kargoda herhangi bir sorun çıkması durumunda firmamızın sorgulama yapabilmesi için gerekmektedir. Değişimi talep edilen ürünün takip numarasını hatırlamadığınız zaman kargo firmasıyla irtibata geçebilir ya da 0850 425 24 24 numaralı müşteri hizmetleri hattımızı arayarak yardım alabilirsiniz.

Son Güncellenme: 16 Ağustos 2019

Bu sayfa size yardımcı oldu mu?

Sepetinize 50.00 ₺tutarında ürün ekleyin ücretsiz kargo hakkını kazanın!
WhatsApp