İptal, İade ve Değişim Koşulları

İptal ve İade Şartları

Firmamızdan aldığınız ürünleri sipariş tarihini takip eden 14 gün içerisinde bize ulaşacak şekilde değişim veya iade için gönderebilirsiniz. Ürün kaynaklı bir değişim söz konusu olduğunda (defolu, görseldekiyle bire bir aynı olmayan, vs.) kargo ücreti tarafımıza aittir. Tüketici kaynaklı sorunlarda ise kargo masrafları müşteriye aittir. Belirtilen sürenin aşılması durumunda değişim işlemleri veya iade gerçekleşmemektedir.

İade işlemlerinde; sipariş kapıda ödeme/havale-eft ödeme ise iade tutarı sipariş veren kişiye ait banka hesap numarasına yapılmaktadır. Sipariş veren kişi dışında herhangi bir kişiye iade işlemi yasal olarak söz konusu değildir.

Değişim süresi dolan faturasız, etiketsiz, yıkanmış, kullanılmış, yeniden satışı mümkün olmayan ya da hasar görmüş ürünlerin değişimi kabul edilmeyecek, size karşı ödemeli olarak geri gönderilecektir. Değişimleriniz www.seninolsun.com ‘un değişim birimi tarafından incelendikten sonra sizlere geri bildirim yapılarak süreç başlayacaktır.  Değişim ve iade işlemleri için 0543 446 55 34 numaralı hattan bizimle iletişime geçmeniz gerekmektedir.

Hijyen kuralları gereğince hijyenikliğini yitirebilecek ürünler için değişim veya iade yapılamamaktadır. (Takı, kolye, şapka, bere, terlik gibi) Ayrıca lazer kesim ahşap ürünlerimizde siparişe ve kişiye özel üretim yapıldığından dolayı kesinlikle değişim ve iade yapılamamaktadır.

Ulaşılamayan irtibat numaralarından kaynaklı gecikmelerden www.seninolsun.com sorumlu değildir. Ayrıntılı bilgi için 0850 425 24 24 Müşteri Destek Hizmetlerini arayabilir, 0543 446 55 34 numaralı WhatsApp adresimizden ulaşabilir, info@seninolsun.com adresine e-mail atabilir, seninolsuncom kullanıcı adlı instagram adresimizden ulaşabilir veya İletisim Bölümünden bilgi talep edebilirsiniz.

Yurtiçi Kargo ile gönderilen iptal, iade ve değişim paketleri kesinlikle kabul edilmemektedir. İptal, iade ve değişim paketleri sadece PTT Kargo ile gönderilebilir.

Ürün Değişim ve İade Aşamaları Hakkında

  - Ürün(ler) etiketi sökülmemiş, orijinal ambalajı hasar görmemiş, kullanılmamış ve kullanım hatası sonucu zarar görmemiş haliyle bizlere gönderilmelidir.

  - Ürünlerin satış faturasıyla beraber gönderilmesi zorunludur. Faturasız olarak gönderilen ürünlerin ürün değişimi yapılamamaktadır.

  - Değişime gönderilecek ürünler sadece ptt kargo anlaşma numarası kulanılarak gönderilmelidir. Aksi durumlarda gelen değişim kargoları kabul edilmemektedir.

Kargo ücretinin size ait olduğu durumlarda;

Değiştirmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte faturanızın asıl nüshasının arkasına; değişim nedeni, isim/soy isim yazılarak herhangi bir kargo firmasıyla İstiklal Mah. Abdullah Gül Bulvarı No:165/B Atakum / SAMSUN adresimize göndermeniz gerekmektedir.

Kargo ücretinin tarafımıza ait olduğu durumlarda;

Değiştirmek istediğiniz ürün/ürünler ile birlikte faturanızın asıl nüshasının arkasına; değişim nedeni, isim/soy isim yazılarak PTT Kargo Firmasıyla İstiklal Mah. Abdullah Gül Bulvarı No:165/B Atakum / SAMSUN adresimize göndermeniz gerekmektedir. Ürün elimize ulaştıktan sonra talep edilen yeni ürün karşı ödemeli olarak tarafınıza gönderilmektedir.

  • Satın aldığım ürün(ler) için renk değişimi yapabilir miyim?

Beden/renk değişimi işlemi stoklarda bulunması durumunda yapılabilmektedir. Satın almış olduğunuz ürünün varyasyonlarını ve istediğiniz renklerini stoklarda kontrol etmesi için müşteri hizmetlerimiz ile irtibata geçiniz. Stoklarda; eğer talep ettiğiniz ürünün renk/beden seçenekleri mevcut değilse farklı bir ürün tercih edebilirsiniz.

  • Satın aldığım ürün(ler) kusurlu ne yapmalıyım?

Ürünü teslim aldığınız tarihten itibaren 14 gün içerisinde tarafımıza göndermeniz halinde, gerekli kontroller yapılarak stoklarda bulunması durumunda ürün/ürünlerin değişimi yapılacaktır.

  • Aldığım ürün hatalı veya yanlış geldiğinde ne yapmalıyım?

Firmamızdan kaynaklanan yanlış ürün, yanlış beden ve yanlış renk vb. gönderimleri, kullanmadan, yeniden satışı mümkün olan ürünün size teslim tarihinden itibaren 14 gün içerisinde www.seninolsun.com veya Müşteri Hizmetleri 0850 425 24 24 ile irtibata geçebilirsiniz. Bu sürenin dışında herhangi bir şekilde ürünlerinizin değişimi kesinlikle yapılamamaktadır.

  • Ürünü değişime gönderdim; ancak kargo takip numarasını hatırlamıyorum. Ne yapmalıyım?

Kargo takip numarası, değişime gönderdiğiniz ürünü belgelemek için gerekli olup kargoda herhangi bir sorun çıkması durumunda firmamızın sorgulama yapabilmesi için gerekmektedir. Değişimi talep edilen ürünün takip numarasını hatırlamadığınız zaman kargo firmasıyla irtibata geçebilirsiniz. Kargo takip numarası değişim yapılacağında seninolsun.com'a ibraz etmeniz gereken bir bilgi değildir. Kargonuz bize ulaştığında işleme alınacaktır.

Son Güncellenme: 26 Temmuz 2022