Hakkımızda

SeninOlsun Hakkında

Seninolsun.com 12 Aralık 2018 tarihinden itibaren yayın hayatına başlamıştır. ADT İnternet ve Bilişim Teknolojileri Limited Şirketi çatısı altında kullanıcılara www.seninolsun.com adresinden ulaşarak birçok farklı model ve markada satışlarımızı gerçekleştirmektedir. İnternetten satışın yanı sıra İletişim bölümünde bulunan adresinden de mağazadan satış yapmaktadır.

Ne Yaparız?

SeninOlsun, yüzlerce çeşit ürünü bir araya getirerek kaliteli ve uygun fiyata online alışveriş imkanı sağlayan platformdur. Güvenli ödeme yöntemleriyle ziyaretçilerimizin online alışveris deneyimlerini arttırmayı hedeflerken, istedikleri ürünleri en kaliteli haliyle bulmaları için çalışmaktayız.

ADT tarafından hazırlanan gelişmiş e-Ticaret yazılımını kullanarak daha iyi web standartlarına uygun site tasarlamayı amaç edindik. En uygun fiyatlara sizde seninolsun'da online alışveriş keyfini yaşayabilirsiniz.

Vizyonumuz

Şirketimizin vizyonu, hedeflediği sektörlerdeki uzmanlığı ile müşteriler tarafından alışveriş yapılmak için öncelikli tercih edilen, geliştirdiği yenilikçi ve öncü iş modelleri ile teknolojiyi kullanarak online alışveriş isteyen müşterilerin bulunduğu noktalara taşıyan, kendisini sürekli geliştiren uzman kadrosu, iş süreçleri ve organizasyon yapısıyla bütünleştirdiği ileri seviyede teknoloji kullanımı, sorunsuz alışveriş imkanı, etkin ve verimli çalışma prensibi ile sektöründe örnek gösterilen bir alışveriş sitesi olmaktır.

Misyonumuz

Müşterilerinin üst düzey alışveriş imkanını yükseltmeye yardımcı olan yenilikçi ve modern yaklaşımlar geliştirmek yoluyla Türk e-ticaret sektörüne yeni bir boyut getiren ve uluslararası seviyede örnek gösterilen bir alışveriş sitesi olmaktır.

Son Güncellenme: 30 Ocak 2020