Aynı Gün Kargo

Aynı gün kargo

Hızlı kargo keyfiyle ürünlerinizin elinize hemen ulaşmasına hazır mısınız?

Aynı Gün Kargo Nedir?

Aynı gün kargo, belirli şartlar ve zaman zarfı içerisinde satın alınan ürünlerin kargolanmak üzere kargo firmasına iletilmesiyle sonuçlanan işlemdir.

  • Aynı gün kargo kapsamında; hafta içi saat 17:00'ye kadar verdiğiniz siparişler aynı gün içerisinde (24 Saat) kargoya verilmek üzere hazırlanmaktadır.
  • Resmi tatiller, Cumartesi ve Pazar günleri verilen siparişler aynı gün kargo kapsamında sayılmamaktadır. Bu siparişleriniz bir sonraki iş günü kargolanmaktadır.
  • Tüm ürünlerimizde şuanda sadece yurtiçi (Türkiye) kapsamında kargolanabilmektedir. Yurtdışına siparişlerinizi iletemiyoruz.
  • Aynı gün kargo kapsamını ve saatlerinde değişiklik yapma gibi her türlü hakkını seninolsun.com saklı tutar; SeninOlsun bu sayfada istediği değişiklik yapma hakkına sahiptir.

Tüm ürünlerimiz PTT Kargo veya Yurtiçi Kargo ile gönderilmektedir. Daha fazla bilgi için Kargo ve Teslimat sayfasına bakabilirsiniz.

Aynı Gün Kargo Ne Zaman Gelir?

Bu kapsamda verilen siparişler 1 ila 3 iş günü zaman zarfı içerisinde müşterilerimize teslim edilir. Burada tüm sorumluluk Yurtiçi Kargo veya PTT Kargo'dadır.

Aynı gün teslimat kapsamında olan ürünlerimizden bazıları: Kolye, Küpe, Bayan Giyim, Bayan Yüzük Modelleri, Kadın Bileklik ve Tesbihlerdir.

Son Güncellenme: 26 Temmuz 2022